نصيحت كردن توافق پاریس آمریکا دونالد ترامپ

نصيحت كردن: توافق پاریس آمریکا دونالد ترامپ تغییرات آب و هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده ادعای شوهر در باره نامشروع بودن فرزند سوم،باز ماند ، مجازات زن خیانتکار و مربی بدنسازی شوهر

دو ماه قبل مرد جوانی با ادعای رابطه پنهانی همسرش و مربی کلوب بدنسازی خود شکایتی را نزد پلیس مطرح کرد.

مجازات زن خیانتکار و مربی بدنسازی شوهر /پرونده ادعای شوهر در باره نامشروع بودن فرزند سوم،باز ماند

عبارات مهم : فرزند

دو ماه قبل مرد جوانی با ادعای رابطه پنهانی همسرش و مربی کلوب بدنسازی خود شکایتی را نزد پلیس مطرح کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: او بعد ازمراجعه به دادسرا به بازپرس گفت: چند وقت پیش فرد ناشناسی تماس گرفت و از من خواست مراقب همسرم باشم. من هم که به روابط همسرم مشکوک شده است بودم، او را زیر نظر گرفتم.تا اینکه خیلی سریع وی را سوار خودروی مربی باشگاهم دیدم و از روابط صمیمی ارزش تصویر انداختم. بعد از آن به پزشکی قانونی رفتم و درخواست آزمایش «دی .ان .ای» دادم و فهمیدم دختر کوچکم «نسیم»، فرزند من نیست.با اطلاع ازاین ماجرا احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده.به همین خاطر با مدارکی که داشتم از همسر و مربی ام شکایت کردم.

همزمان با این شکایت، همسر مربی خیانــــــتکار نیز که به واکنش‌ها همسرش مشکوک شده است بود بعد ازدریافت پرینت گوشی شوهرش، موفق به شناسایی زنی شد که با او رابطه پنهانی داشت و بعد هم از آنها شکایــــــت کرد.

پرونده ادعای شوهر در باره نامشروع بودن فرزند سوم،باز ماند ، مجازات زن خیانتکار و مربی بدنسازی شوهر

با تشکیل دو پرونده ودر حالی که پیگیری های قضایی ادامه داشت، هفته گذشته زن و مرد متهم، در شعبه چهارم دادگاه کیفری محاکمه شدند. قضات بعد از شنیدن بیانات طرفین و با توجه به اینکه هنوز ارتباط فرزند سوم متهم زن با مربی بدنسازی اثبات نشده هست، هریک از آنهـــــا را به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه تازیانه محکوم کردند. از طرفی با توجه به اینکه مدارک موجود در پرونده نسبت فرزند سوم زن متهم با مربی بدنسازی را اثبات نکرده هست، پرونده جهت پیگیری به دادگاه خانواده ارسال شد تا آینده دختر خردسال نیز مشخص شود.

قاضی عبداللهی راجع به این پرونده گفت: «حکم صادره در این پرونده با توجه به بیانات شاکی ها و متهمان و مدارک موجود صادر شده است هست. ولی راجع به ادعای شوهر این زن راجع به فرزند سومش، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه این کودک حاصل رابطه نامشروع متهمان باشد در اختیار نیست.پس این پرونده را به دادگاه خانواده ارجاع خواهیم داد تا به صورت دقیق راجع به نفی ولد و صلاحیت سرپرستی کودک تصمیم گیری شود.»

دو ماه قبل مرد جوانی با ادعای رابطه پنهانی همسرش و مربی کلوب بدنسازی خود شکایتی را نزد پلیس مطرح کرد.

واژه های کلیدی: فرزند | پرونده | دادگاه | بدنسازی | رابطه نامشروع | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs